ذهن فراهوشیار و قدرت بی انتهای آن را بشناسید..

ذهن فراهوشیار و قدرت بی انتهای آن را بشناسید..

ذهن فراهوشیار خود را به کار بیندازید!

بارها شنیده اید: در اغلب مواقع به هرچه بیندیشید همان میشوید. درواقع هرچه بتوانید در ذهن خود نگه دارید به آن میرسید. در مطالب قبلی درباره قانون جذب و اهمیت وضوح مطلق در تعیین آنچه میخواهید باشید صحبت کردیم. درتمام این موارد به طور غیر مستقیم به قدرت ذهن فراهوشیار اشاره داشته ایم..آنچه فروید آن را ” من برتر ” مینامید. قدرتی عظیم که میتوانید در هر لحظه که بخواهید برای دستیابی به اهدافتان از آن استفاده کنید. هرگاه به طور ناگهانی به ایده بزرگی دست یافته اید که مسئله بزرگی را برای شما حل وفصل کرده است؛ تجربه ی فراهوشیار داشته اید.

شرایط مناسب برای عمل کردن ذهن فراهوشیار:

“من برتر” شما زمانی در حد عالی کارش را انجام میدهد که شما در شرایط آرامش ذهنی ، اطمینان خاطر و راحتی قرار داشته باشید. هرگاه در خلوت به شرایط آرمیدگی میرسید یا با طبیعت خلوت میکنید ذهن فراهوشیارتان شروع به کار میکند. زمانی که به صدای نازک درون خود گوش میدهید، صدای نجوای ذهن فراهوشیار خود را میشنوید..

فعال کردن ذهن فراهوشیار:

ذهن فراهوشیار در شرایط داشتن اهداف روشن، مکتوب، مشخص و به شدت خواستنی که به طور منظم در ذهن مجسم میشود فعال میگردد.

به دو روش میتوانید ذهن فراهوشیار خود را فعال کنید:

1- تمرکز روی هدف:

با تمام وجود به کاری که میکنید دل بدهید. به آن بیندیشید. درباره اش سخن بگویید. درباره اش بنویسید و همه روزه آن را مرور کنید. هرکاری که میتوانید انجام دهید تا شما را به هدفتان نزدیک کند. وقتی اینگونه متعهد و مصمم میشوید که برای دستیابی به هدفتان بکوشید انواع همزمانی ها برای شما اتفاق خواهند افتاد. به ایده ها ، نقطه نظرات و اطلاعاتی دست می یابید که قبلا آنها را نمیدانستید. ایده ها و فرصت هایی پیدا میکنید که شما را سریع تر به جانب خواسته هایتان به حرکت در می آورد.

2- قرار گرفتن در شرایط آرمیدگی:

طریقه ی دوم فعال کردن ذهن فراهوشیار این است که به طور کامل در شرایط آرمیدگی قرار بگیرید و ذهنتان را در جای دیگری سرگرم کنید. زمانی را به استراحت بگذرانید به تعطیلات و مرخصی بروید.. به نظر میرسد هرچه بیشتر در حالت آرامش قرار بگیرید ، ذهن فراهوشیارتان با سرعت بیشتری ایده های لازم را در اختیار شما قرار میدهد.

به طورکلی برای حل مسائل به کمک ذهن فراهوشیار باید از هردو روش استفاده کنید. ابتدا با تمام وجود روی هدفتان تمرکز کنید و متعهد شوید که از 100% انرژی خود برای حل مسئله استفاده میکنید. سپس اگر بعد از مدتی راه حلی نیافتید؛ ذهنتان را در جای دیگری درگیر کنید. برای مدتی موضوع را به کلی فراموش کنید تا اینکه دقیقا در وقت مناسب؛ ذهنتان دست به کار شود و جواب را بیابد..

چگونه بفهمیم ذهن فراهوشیار به ما پاسخ داده است:

راه حل هایی که فراهوشیار به شما میدهد، سه ویژگی دارند:

اول: به هر جنبه ی مسئله جواب میدهد. جواب از همه لحاظ کامل است.

دوم: الهام ذهن فراهوشیار طبیعی، ساده و صد در صد مناسب حل مسئله است.

سوم: راه حل های “من برتر” به شما شادی و هیجان میبخشد و حتی شما را به وجد می آورد.

ذهن فراهوشیار قدرتمندترین استعدادی است که در تمام دقایق در اختیار شماست. وقتی قطعا بدانید چه میخواهید و وقتی اعتماد کنید جواب مورد نیازتان  دقیقا در زمان و مکان مناسب به دست شما خواهد رسید؛ از ثمرات آن برخوردار خواهید شد.

« زنان و مردانی به عظمت میرسند که به ندای درون خود گوش فرا دهند. »

برگرفته از: هدف نوشته ی برایان تریسی.

مطالب مرتبط:

کشف استعدادها.. برای چه کاری ساخته شده اید؟

2018-04-28T14:44:12+00:00

نظر خود را عنوان کنید