مدیریت کسب و کار : 4 توصیه برای رسیدن به مدیریت صحیح و موفق

مدیریت کسب و کار : 4 توصیه برای رسیدن به مدیریت صحیح و موفق

موفقیت در مدیریت کسب و کار

موفقیت هر کسب و کار رابطه نزدیکی با چگونگی صحیح کنترل کردن امور آن دارد: در واقع مدیریت صحیح کسب و کار موجب رشد آن میشود. مدیریت کسب و کار را نباید صرفا یک عمل آکادمیک محسوب کرد. مدیریت واقعی در بر گیرنده هدایت قوی، رفتار مثبت، دانش کسب و کار و مهارت های مناسب فردی است. مدیریت کسب و کار در حقیقت هدایت افراد، تاثیر گذاری بر کار و تصمیم گیری بموقع و صحیح است و مهارت های مدیریتی را به مرور زمان میبایست کسب کرد. به بیان دیگر کسب مهارت های مدیریتی در واقع همانند سپرده گذاری در بانک می باشد.

هدایت و رهبری کسب و کار با 4 توصیه ی ساده:

به یاد داشته باشید هیج زن و یا مردی در دنیای کسب و کار تنها نیست. در این حیطه شما نیازمند کمک افراد دیگر هستید و باید بتوانید از آنها کمک بگیرید تا بتوانید کسب و کارتان را هدایت کنید.

1. از کارآفرینان با تجربه راهنمایی بگیرید:

کارآفرینان موفق و با تجربه اغلب سوالات مشابهی را میپرسند:

چگونه کارآفرینان جدید میتوانند از تجربیات دیگران استفاده کنند؟ با راهنمائی گرفتن. واژه Mentoring میان معلمان و دانش اموزان مصطلح است و زمانی به کار می رود که افراد حرفه ای و با تجربه اطلاعاتی را به افراد کم تجربه ارئه می دهند.

2. از شبکه های ارتباطی استفاده کنید:

شبکه ارتباطی یک وسیله ساده است که هرکس در دنیای کسب و کار میتواند با آن سرو کار داشته باشد. شبکه ارتباطی ميتواند کارآمدترین وجه بازاریابی شما محسوب شود و در نتیجه علاوه بر ایجاد بازار برای شما، اطلاعات مناسبی در ارتباط یا کسب و کارتان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

3. میز گرد تشکیل دهید:

میز گرد یک بحث رسمی گروهی میان افراد حرفه ای است که داوطلبانه اطلاعات و منابع را در اختیار سایرین قرار میدهد. در طول زمان روابط افراد حرفه ای و ماهر با یکدیگر توسعه می یابد و شرکت کنندگان با کسب و کارهای یکدیگر آشنا می شوند.

4. داشتن اطلاعات بروز را فراموش نکنید:

عصر اطلاعات جامعه ما را تغییر داده است و اکنون در عصر اطلاعات افراد از طریق ابزارهای دیجیتال با یکدیگر ارتباط دارند و می توانند اخبار جدید را در دنیای تکنولوژی و بی سیم دنبال کنند. حقیقت امر این است که هر روزه، اطلاعات ما را بمباران می کنند اما متاسقانه اغلب این اطلاعات نمی تواند به خط مشی کسب و کار ما کمک کند. و در این حالت هدایت صحیح آنست که ما متدها و راهکارهای خودمان را دنبال کنیم و در کنار آن دانش و اطلاعات خود را در ارتباط با مدیریت کسب و کار بروز نگه داریم.

مطالب مرتبط:

بهترین مدیران چه شایستگی هایی دارند؟

موفقیت مدیریت و تبدیل یک شرکت از خوب به عالی!

2017-12-27T12:32:05+00:00 برچسب ها:٪ s |

نظر خود را عنوان کنید

نی خاموش

کاربردی و قابل انجام و واقع گرایانه بود
مرسی