– کارگاه فنون کسب ثروت

– کارگاه فنون کسب ثروت 2018-01-13T20:02:58+00:00

خیلی ها موفقیت را داشتن موقعیت شغلی مناسب و برخورداری از رفاه کامل می دانند ، اگرچه بسیاری ثروتمندی را به عنوان یک ارزش تلقی نمی کنند ،ولی اینکه ثروت میتواند عاملی برای خوشبختی و رسیدن به اهداف دیگر زندگی باشد واقعیتی است که انکار ناپذیر است .

ثروت اگر درست استفاده شود شما را از خیلی چیزها بی نیاز میکند ،میتواند برای شما آسایش فراهم کند، به یاری افراد و جامعه کمک کند و از همه مهمتر شما را به اهداف و رویاهای خاص زندگی برساند .این اهداف میتواند تاسیس یک شرکت یا سازمان خاص در کنار شغل اصلی  ، احداث موسسه خیریه ، خرید ویلایی رویایی ، گردش دور دنیا ، و خرید چیزهایی که از بچگی آرزو آن را داشته اید باشد .از همین رو،  ثروتمند ترین مردان و زنان دنیا با افتخار سر خود را بالا می گیرند و از ثروت مشروعی می گویند که البته قانونمند و شفاف به دست آمده است .

این افراد تلاش بسیار زیادی کرده اند تا به آرزوهای خود برسند . خیلی از آنها در خانواده‌ای ثروتمند نبوده‌اند اما ایده‌های عالی، پشتکار، هوش و گاهی نبوغ، آنها را به غول‌های بزرگ اقتصادی دنیا بدل کرده است .به ‌همین دلیل می ‌توانید از ذهن فعال و دیدگاه‌های خلاقانه آنها استفاده کنید و حتی از آنها کمک بگیرید تا ثروتمند شوید . طبیعی است که این میلیاردرها به شما نمی ‌گویند که با صرفه‌ جویی در مصرف بنزین می‌‌توانید ماهی چند هزار تومان صرفه ‌جویی کنید، یا با خاموش‌ کردن چراغ‌ های اضافی می‌توانید کمی پس‌انداز کنید، بدون شک توصیه ‌های آنها درباره مسائل مهم ترمی باشد. مثلا اینکه چگونه در کارتان موفق‌تر باشید، چگونه در حرفه‌ خود جهش کنید . سایت هدفسو تلاش می کند ، نگرش ، ذهنیت و دیدگاه های ثروت زایی که توسط تجارب افراد موفق در این زمینه کسب شده ، در اختیار شما قرار دهد .

کسب ثروت

ثروت به خودی خود نمیتواند یک هدف باشد

اینکه یکی از اهداف نهایی افراد موفق دنیا کسب ثروت بوده است در آن شکی نیست ولی پیشتر از اینکه هدف نهایی خود را کسب ثروت قرار دهند ، با رسیدن به اهداف اصلی خود در کسب و کار ثروتمند شده اند . اکثر افراد موفق دنیا در زمینه شغلی ، به دنبال باورها و خواسته های خود در زندگی ، ذهن خود را درگیر هدف ها ، ایده ها و رقابت متمرکز کرده  و در نتیجه آن ثروتمند شده اند .با کمی تامل متوجه می شویم که هدف اصلی مارک زاکربگ تغییر دنیای ارتباطات در اینترنت یا کمپانی اپل  ،تحولی در سخت افزار کامپیوتری بوده است . پس در کنار باورهای عمیق ، پشتکار فراوان و هدف گذاری دقیق ، ثروت خود به سمت شما خواهد آمد .